Opencart Modülleri

Opencart modülleri satışımız başlamıştır. Opencart son güncel sürümleri ile ücretsiz kurulum yapılarak teslim edilmektedir. Opencart modül satışımız açık kaynaklıdır.Kurulum yapılıp çalışır durumda teslim edildikten sonra  modül iadesi kabul edilmemektedir.  Modül kurulum sonrası sitenizdeki farklı kurulumlardan kaynaklanan sorunlar modül garanti kapsamına girmez.

OpenCart, bir çevrimiçi mağazayı kolayca oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanıyan popüler bir açık kaynaklı e-ticaret platformudur. OpenCart'ın temel özelliklerinden biri, uzantılar olarak da bilinen modüllerin kullanımı yoluyla işlevselliğini genişletme yeteneğidir.

OpenCart'taki modüller genellikle PHP programlama dilinde yazılır ve ödeme ağ geçitleri, nakliye yöntemleri, müşteri yönetimi araçları ve daha fazlası gibi çok çeşitli ek özellikler sağlayabilir.

OpenCart'ta bir modül kurmak için yönetim panelinin Extension bölümündeki "Extension Installer"a gidip modülün dosyalarını yükleyebilirsiniz. Dosyaları karşıya yükledikten sonra "modüller" bölümüne giderek modülü yükleyebilirsiniz.

Bazı popüler OpenCart modülleri şunları içerir:

PayPal, Stripe ve Authorize.net gibi ödeme ağ geçitleri
FedEx, UPS ve DHL gibi gönderi yöntemleri
İstek listeleri ve sipariş geçmişi gibi müşteri yönetimi araçları
E-posta pazarlaması ve promosyon afişleri gibi pazarlama araçları
Modüller, OpenCart mağazanızın işlevselliğini büyük ölçüde geliştirebilse de, kurmayı seçtiğiniz herhangi bir modülün uyumluluğunu dikkatle değerlendirmeniz de önemlidir,

Izgara:

Admin'de Ürünleri Kategoriye Göre Filtreleme

172,50TL
(0)
Admin'de ürünleri kategoriye göre filtreleme modülü ile işiniz artık daha kolay.  Ürünleri kategoriye göre filtreleme, mağaza ürünlerini daha iyi yönetmenize olanak tanıyan yöneticiler için kulla..

Adminde Siparişleri Resimli Listeleme Modülü

165,60TL
(0)
Adminde siparişleri resimli listeleme modülü. Yüksek ölçekte çalışan firmaların önemli sıkıntılarından birisi, benzer ürün isimleri ve benzer ürünleri sipariş listesinde anlama zorluğudur. Çok sayıda ..

Excell İçe Ve Dışa Aktarım Modülü

483,00TL
(0)
OpenCart Excel Import Export modülü, OpenCart e-ticaret platformu için bir eklentidir. Bu modül, ürün, kategori, müşteri, sipariş ve diğer verilerin Excel dosyalarından içe veya dışa aktarılmasına ola..

Gelişmiş Çoklu Banka Havale Modülü

241,50TL
(0)
Gelişmiş banka havale modülü hem alıcı hemde yöneteciye kolaylık sağlar. Opencart standart havale metodunda müşteri hangi bankaya havale yapacağını belirtemez. Bu nedenlede sipariş yönetim paneline dü..

Müşteri Gruplarına Göre Ürün Fiyatları

441,60TL
(0)
Müşteri Gruplarına Göre Ürün FiyatlarıBu modül, müşteri gruplarına göre ürün fiyatları oluşturmanıza yardımcı olur. Mağaza sahipleri de belirli bir müşteri grubu için fiyat alanını boş bırakabiliyor v..

Müşteri Hesap Sayfası Özel Tasarım

172,50TL
(0)
Müşteri Hesap Sayfası modülü ile müşterilerinize şık bir hesabım sayfası sunabilirsiniz...

Ödeme Metodlarına İndirim Komisyon

379,50TL
(0)
Ödeme metodlarına indirim komisyon modülü, opencart e-ticaret sitelerinde ödeme yöntemlerine göre farklı indirim oranları uygulanmasını mümkün kılan bir modüldür. Bu modül, ödeme yöntemleri arasında f..

Opencart Admin Güvenli Giriş Oluşturma

0,00TL
(0)
Opencart admin güvenli giriş oluşturma eklentisi ile standart opencart admin girişini değiştirebilirsiniz. Belli zamanlarda tekrar değiştirebilirsiniz.Modül ücretsizdir. Ücretsiz modüllerde teknik des..

Opencart Ajax Arama Modülü

172,50TL
(0)
Opencart Ajax Arama Modülü arama bölümüne ürün ismi bir kaç harf yazdığınızda diğer ilişkili ürünleri otomatik listeler. Ajax arama modülü arama sonuçlarını belirlemenize izin verir. Örneğin, arama so..

opencart Aras kargo Api Entegrasyonu

2.070,00TL
(0)
Opencart Aras Kargo entegrasyonu, Opencart platformunda Aras Kargo'nun gönderim hizmetlerini kullanarak müşteri siparişlerinin gönderilmesini sağlar. Bu entegrasyon, müşteri siparişlerinin otomatik ol..

Opencart Birlikte Al Modülü

345,00TL
(0)
Opencart birlikte al modülü ile birçok uygulama yapabilirsiniz. Örneğin, takım elbise satıyorsunuz aynı elbiseye uygun ayakkabı, çanta vb ürünleri yanında satışa ekleyebilirsiniz. Birlikte al veya tak..

Opencart Enter Tuşu İle Arama Modülü

165,60TL
(0)
Opencart enter tuşu ile arama modülü ile sitedeki aramaları enter tuşu ile yapabilirsiniz. Enter tuşu aktive olduktan sonra sadece aramaları değil sitedeki tüm işlemleri enter tuşu ile tamamlayabilirs..

Opencart Facebook Instagram Entegrasyonu

483,00TL
(0)
Opencart facebook instagram entegrasyonu. Opencart ürünlerinizi facebook ve instagram mağazanıza tek tuşla gönderebilirsiniz. Entegrasyon sonrası siteniz facebook ve instagram mağazanıza sekronize çal..

Opencart Fiyat Yuvarlama Modülü

207,00TL
(0)
Opencart Fiyat yuvarlama modülü, Opencart'deki ürün fiyatlarının belirli bir yuvarlama kuralına göre yuvarlanmasını sağlar. Örneğin, fiyatlar tam rakamlarla bitmiyorsa, yuvarlama modülü bunları en..

Opencart Gelişmiş Kargo Pro Modülü

579,60TL
(0)
Opencart gelişmiş kargo pro Modülü Kolaydan gelişmişe karmaşık hesaplamalar gerektiren özel bir nakliye çözümü arıyorsanız, bu sizin için mükemmel bir modüldür.Bu modül ile alt seçenekleri açılır list..

Opencart Gelişmiş Tek Sayfa Ödeme Modülü

441,60TL
(0)
Opencart Gelişmiş Tek Sayfa Ödeme Modülü. Opencart tek sayfa pro ile başarısız siparişlere son. Opencart tek sayfa ödeme pro modülü ile ödeme sürecinizi hızlandırarak ve basitleştirerek başarısız sipa..

Opencart Gelişmiş Whatsapp Modülü

303,60TL
(0)
Opencart Gelişmiş Whatsapp Modülü, müşterinizin doğrudan Mağazanızdan sohbet başlatmasına olanak tanır. Mağazanızın farklı destek alanlarıyla doğrudan iletişim sağlamak için, birden çok ekip üyesi tem..

Opencart Hızlı Düzenleme Modülü

483,00TL
(0)
Opencart Hızlı Düzenleme Modülü Ürün Düzenleme, birçok ürünün düzenlenmesi gerektiği durumlarda toplu ürün düzenleme işlevselliği sunar. Bu özellik, bir mağazanın ürünlerinin geniş bir kısmının ay..

Opencart hızlı ürün ekleme modülü

248,40TL
(0)
Opencart e-ticaret platformunda bulunan bir eklentidir. Bu modül, yöneticilerin hızlı ve kolay bir şekilde ürünleri kataloglarına eklemelerine olanak tanır.Opencart'ın varsayılan arayüzü, ürünleri..

Opencart kampanya modülü pro Versiyon

414,00TL
(0)
Opencart kampanya modülü Pro, siparişe her türlü ücret veya indirim tanımlamanızı sağlayan gelişmiş bir opencart ücret/indirim modülüdür. Bu bir ödeme işlem ücreti, nakliye işlem ücreti, toplu in..
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 37 (2 Sayfa)