Opencart Modülleri

Opencart modülleri satışımız başlamıştır. Opencart son güncel sürümleri ile ücretsiz kurulum yapılarak teslim edilmektedir. Opencart modül satışımız açık kaynaklıdır.Kurulum yapılıp çalışır durumda teslim edildikten sonra  modül iadesi kabul edilmemektedir.  Modül kurulum sonrası sitenizdeki farklı kurulumlardan kaynaklanan sorunlar modül garanti kapsamına girmez.

Izgara:

Opencart Facebook Instagram Entegrasyonu

413,00TL
(0)
Opencart facebook instagram entegrasyonu. Opencart ürünlerinizi facebook ve instagram mağazanıza tek tuşla gönderebilirsiniz. Entegrasyon sonrası siteniz facebook ve instagram mağazanıza sekronize çal..

Opencart Gelişmiş Tek Sayfa Ödeme Modülü

224,20TL
(0)
Opencart Gelişmiş Tek Sayfa Ödeme Modülü. Opencart tek sayfa pro ile başarısız siparişlere son. Opencart tek sayfa ödeme pro modülü ile ödeme sürecinizi hızlandırarak ve basitleştirerek başarısız sipa..

Opencart Gelişmiş Whatsapp Modülü

206,50TL
(0)
Opencart Gelişmiş Whatsapp Modülü, müşterinizin doğrudan Mağazanızdan sohbet başlatmasına olanak tanır. Mağazanızın farklı destek alanlarıyla doğrudan iletişim sağlamak için, birden çok ekip üyesi tem..

Opencart Hızlı Düzenleme Modülü

147,50TL
(0)
Hızlı düzenleme modülü opencart sitenizdeki ürünleri tek sayfa üzerinde ürünlerin düzenleme sayfalarına girmeden işlem yapmanıza olanak tanır. Hızlı düzenleme modülü opencart 3.x.x.x versiyonlar içind..

Opencart İl İlçe Seçim Modülü

293,82TL
(0)
Opencart İl İlçe Seçim Modülü. Opencart varsayılan kurulumda ülke ve il seçimi bulunmaktadır. Bu modül ile ilçe seçiminide yaptırabilirsiniz. Modül oc_mod kurulumludur. Modülü tüm türkiye ilçeleri dat..

Opencart otomatik komple seo modülü

234,82TL
(0)
Opencart otomatik seo modülü ile komple bir seo optimizasyonu sağlayabilirsiniz. SEO için her şey tek bir modülde: kullanımı kolay, sezgisel ve güzel ergonomik arayüz. Tüm ayarlar tek bir yerden yönet..

Opencart Sosyal Ağlarla Giriş Modülü

352,82TL
(0)
Opencart sosyal ağlarla giriş modülü opencart standar sürüme göre çalışmaktadır. Özel tasarım kullanıyorsanız uyumluluk çalışması gerektirebilir. Opencart sosyal ağlarla giriş modülü 3.x sürümlerinde ..

Opencart Tüm Kargolar Takip Modülü

139,24TL
(0)
Opencart Tüm Kargolar Takip Modülü ile sipariş sonrası kargo durumunu müşterinizin takip edebilmesine olanak sağlayan bir modüldür.Opencart Tüm Kargolar Takip Modülü sınırsız kargo eklenmesine olanak ..

Opencart Whatsapp Sipariş Modülü

106,20TL
(0)
Opencart whatsapp sipariş modülü müşterilerinizin mobil ekranda whatsapp ile ürün siparişi vermesine olanak tanıyan bir modüldür. Opencart whatsapp sipariş modülü sadece mobilde çalışmaktadır. Masa üs..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)