Şartlar & Koşullar
Hizmet Kullanım Sözleşmesi. Pro Tasarım Web Hizmetleri ile çalışan tüm müşterilerimiz bu kullanım sözleşmesi şartlarını kabul etmiş sayılır. Bu kullanım sözleşmesi şartlarına uymayan müşterilerimizin hesaplarının kapatılma hakkını Pro Tasarım Web Hizmetleri gizli tutar.

1- Bizimle anlaşma sağladığınız web yazılımınız kendi serverinizde lisanslı olarak barındırabilirsiniz..

2- Anlaşmanıza bağlı olarak yazılımlarınız haftalık yada 3 ay da bir kez yedeklenir.Yedekleme süresi: anlaşmanız dışında oluşabilecek veri kaybı yada benzeri hatalardan Pro Tasarım Web Hizmetleri sorumlu değildir.

3- Pro Tasarım yazılımlarını kullandığınız süreçte bilgisayarınızda lisanslı antivirüs bulundurulması zorunludur. Aksi halde web sitenizde olabilecek virüs yada benzeri aksiliklerden Pro Tasarım Web Hizmetleri sorumlu değildir.Ayrıca oluşabilecek hasarlar ücrete tabii olarak onarılır.

4- Pro Tasarım yazılımlarında kullanıcı hatalarından oluşan problemler Pro Tasarım Web Hizmetlerinin size verdiği garanti kapsamının dışındadır.

5- Tüm hizmet paketlerimizin fiyatları size sunulan paketin özellikleri dahilindedir. İlave olarak istenilecek her türlü özellik ek olarak ücretlendirilir.

6- Pro Tasarım yazılımlarının tamamı sizin kendinizin yönetebileceği şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle içerik eklenmesi tamamen sizin tarafınızdan yapılması gerekir.İçerik eklenmesinin bizim tarafımızdan yapılmasını talep ettiğinizde ek olarak ücretlendirilir.

7- Yazılımınız hosting(Barındırma alanı) Ve Domain (Alan adı) Yıllık ödemeleri size 15 gün önce bildirilir. 15 Günden sonra ödeme yapmamanız durumunda yayınınız kesintiye uğrar bu durumda oluşabilecek veri kaybı yada herhangi bir sorundan Pro Tasarım Web Hizmetleri sorumlu değildir.

Geri İade Koşulları

1- Yazılım iade sadece hazır scriptlerimiz için geçerlidir özel yazılımları kapsamaz

2- Yazılımı iade etmeniz durumunda host domain ve ek masrafları düşülerek iade alınır.

3- İade süreniz maksimum 15 gündür 15 günden sonraki iadelerde ücret geri ödemesi yapılmaz.