Opencart

Izgara:

Admin'de Ürünleri Kategoriye Göre Filtreleme

229,25TL
Admin'de ürünleri kategoriye göre filtreleme modülü ile işiniz artık daha kolay.  Ürünleri kategoriye göre filtreleme, mağaza ürünlerini daha iyi yönetmenize olanak tanıyan yöneticiler için kulla..

Adminde Siparişleri Resimli Listeleme Modülü

229,25TL
Adminde siparişleri resimli listeleme modülü. Yüksek ölçekte çalışan firmaların önemli sıkıntılarından birisi, benzer ürün isimleri ve benzer ürünleri sipariş listesinde anlama zorluğudur. Çok sayıda ..

Ayakkabı Çanta Opencart Satış Teması 3.x.x

435,60TL
Ayakkabı Çanta Opencart Satış Teması 3.x.x. Ayakkabı,çanta,kemer,cüzdan vb gibi ürünlerin satışı için ideal bir temadır. Tema tüm mobil cihazlara ve tarayıcılara duyarlıdır. Opencart 3.0.0.0, 3.0.1.1,..

Butik Moda Giyim Site Teması Opencart 3.x

705,60TL
Opencart Butik Moda Giyim Site Teması 3.x , herhangi bir çevrimiçi Moda Giyim mağazası için tamamen özelleştirilebilir ve yüksek kalitede çoklu özelliklere sahiptir. Opencart Butik Moda Giyim Site Tem..

Estetik Güzellik Ürünleri Opencart Satış Teması

758,40TL
Opencart estetik, güzellik ürünleri satış teması. Estetik ürün ve hizmet satışı için uygun %100 mobil uyumlu estetik bir temadır. Özellik mobil kullanılabilinirliği ile öne çıkan bir yapıya sahiptir.T..

Gelinlik Satış Opencart Teması 3.x.x

540,00TL
Opencart Gelinlik Teması 3.x.xGelinlik satış için uygun opencart 3.x teması. Opencart 3.x ile uyumlu full responsive ve tüm tarayıcılara uyumludur. Temanın normal mobil sürümü dışında ekstra mobil sür..

Gelinlik Satış Teması Opencart Prox

758,40TL
Gelinlik teması opencart prox. Çevirim içi gelinlik, gelin ayakkabıları, aksesuar satıcıları için uygun opencart mağaza temasıdır. Modern bir çevirim içi alışveriş sitesi için tüm özelliklere sahi..

Gelişmiş Çoklu Banka Havale Modülü

348,48TL
Gelişmiş banka havale modülü hem alıcı hemde yöneteciye kolaylık sağlar. Opencart standart havale metodunda müşteri hangi bankaya havale yapacağını belirtemez. Bu nedenlede sipariş yönetim paneline dü..

Hırdavat Yedek Parça Satış Teması osd

705,60TL
Hırdavat Yedek Parça Teması. Hırdavat malzemeleri ve yedek parça satan firmalar için uygun bir temadır. Full responsive ve tüm tarayıcılara duyarlıdır.Yeni,Kampanyalı,Çoksatanlar Tab ModülüTeksayfa Öd..

Kahve Konsept Kahve Satış Opencart Tema

475,20TL
Opencart kahve konsept tema kahve,kuruyemiş,dondurma vb ürünlerin satışı için tasarlanmıştır. opencart 3 ve üzeri sürümlerde sorunsuz çalışmaktadır. Tüm mobil cihazlara ve tarayıcılara uyumludur. Open..

Moda Giyim Opencart 3.x Teması

705,60TL
Moda Giyim Opencart 3.x Teması. Çevirim içi giyim kıyafet satışı için uygun opencart temasıdır. Pro butik teması modern bir e-ticaret sitesi için gerekli tüm özelliklere sahiptir. Opencart butik temas..

Müşteri Gruplarına Göre Ürün Fiyatları

463,68TL
Müşteri Gruplarına Göre Ürün FiyatlarıBu modül, müşteri gruplarına göre ürün fiyatları oluşturmanıza yardımcı olur. Mağaza sahipleri de belirli bir müşteri grubu için fiyat alanını boş bırakabiliyor v..

Müşteri Hesap Sayfası Özel Tasarım

348,48TL
Müşteri Hesap Sayfası modülü ile müşterilerinize şık bir hesabım sayfası sunabilirsiniz...

Ödeme Metodlarına İndirim Komisyon

463,68TL
Ödeme metodlarına indirim komisyon modülü, opencart e-ticaret sitelerinde ödeme yöntemlerine göre farklı indirim oranları uygulanmasını mümkün kılan bir modüldür. Bu modül, ödeme yöntemleri arasında f..

Opencart Admin Güvenli Giriş Oluşturma

229,25TL
Opencart admin güvenli giriş oluşturma eklentisi ile standart opencart admin girişini değiştirebilirsiniz. Belli zamanlarda tekrar değiştirebilirsiniz.Modül ücretsizdir. Ücretsiz modüllerde teknik des..

Opencart Ajax Arama Modülü

229,25TL
Opencart Ajax Arama Modülü arama bölümüne ürün ismi bir kaç harf yazdığınızda diğer ilişkili ürünleri otomatik listeler. Ajax arama modülü arama sonuçlarını belirlemenize izin verir. Örneğin, arama so..

opencart Aras kargo Api Entegrasyonu

2.073,60TL
Opencart Aras Kargo entegrasyonu, Opencart platformunda Aras Kargo'nun gönderim hizmetlerini kullanarak müşteri siparişlerinin gönderilmesini sağlar. Bu entegrasyon, müşteri siparişlerinin otomatik ol..

Opencart Birlikte Al Modülü

348,48TL
Opencart birlikte al modülü ile birçok uygulama yapabilirsiniz. Örneğin, takım elbise satıyorsunuz aynı elbiseye uygun ayakkabı, çanta vb ürünleri yanında satışa ekleyebilirsiniz. Birlikte al veya tak..

Opencart Butik Ayakkabı Çanta Satış Teması

506,88TL
Opencart Butik Ayakkabı Çanta Satış Teması ben sade ve işlevli bir tasarım istiyorum diyenler için uygun bir temadır. Sade ve şık arayüzü ile kullanılabilinirliği yüksek ve tüm cihazlara optimize bir ..

Opencart Çiçekçi Market Satış Teması

758,40TL
Opencart Çiçekçi Satış Teması opencart 3.0.3.8 sürümüdür. Online çiçek satış ve çiçek gönderim firmaları için uygundur. OpenCart 3.0.x'in en son sürümünü destekleyen bu Opencart Çiçekçi Satış Teması m..
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 62 (4 Sayfa)